Severoslovenská hasičská liga

SSHL za rok 2014 je za nami. Z pohľadu DHZ Bytča je to zatiaľ najúspešnejší ročník, počas našej trojročnej účasti. Svojou časťou sme prispeli aj my, 6. kolo sa konalo u nás a bolo súčasťou 39. ročníka súťaže o Pamätnú prilbu zakladateľa DHZ Bytča Ladislava Tomboru.

Darilo sa hlavne družstvu žien,ktoré po celú sezónu podávalo stabilný výkon, okrem jediného kola boli vždy na pódiovom stupni medzi ligovými družstvami. Ich snaženie im prinieslo nakoniec druhé miesto v kategórii žien z celkovo šiestich družstiev.

Severoslovenská hasičská liga pokračuje 2. kolom v obci Trnové konaného dňa 22.06.2013.

V roku 2012 družstvá mužov a žien DHZ Bytča prvýkrát vstúpila do Severoslovenskej hasičskej ligy (SSHL). V tomto roku sa uskutočnilo 12 ligových kôl, ktoré usporiadávali členské družstva. Súťažilo sa v kategóriach mužov a žien. Celkovo bolo v SSHL tohto roku prihlásených 13 mužských a 8 ženských družstiev. Ďalšie informácie sú na oficiálnych stránkach SSHL.

Máme to tu, záverečné 12.kolo SSHL konané v Predmieri dňa 18.08.2012. Súťaž nám Predmierci začali slávnostným vypustením kŕdľa holubíc, čo nám pripomenulo naše poslanie dobrovoľných hasičov byť nápomocným v ochrane našich spoluobčanov a ich majetkov.

Po upršanej sobote nás privítala zamračená nedeľa a predposledné 11. kolo SSHL usporiadané na Liptove a to v obci Likavka. Ešte pred začiatkom súťaže som si zlomil ruku a tak bolo o ďalší problém postarané.

135 rokov od založenia DHZ Veľká Bytča

135 rokov od založenia DHZ Veľká BytčaStiahni si brožúrku o histórii a súčasnosti hasičského dobrovoľníctva vo Veľkej Bytči vydanú z príležitosti 135. výročia vzniku dobrovoľného hasičského zboru.

Stiahni si...

Go to top