Pohárové súťaže

Pekné prostredie v okolí vodnej nádrže Nosice, ako aj hasiči z Milochova a Nosíc nás privítali na pohárovej „O Jánsky pohár“ konanej dňa 22.06.2013.

Na prvý ročník nočnej súťaže v obci Radôstka konanej dňa 27.09.2012 sme sa prišli pozrieť aj my. Podľa organizátorov bola súťaž jednou z mála nočných hasičských súťaži konanej na Kysuciach. Pretekalo sa v kategóriách muži/ženy športové hadice a v kategórii klasické hadice súperili muži aj ženy spoločne. Naše ženy a muži nastúpili v kategóriách so športovými hadicami.

Takže nakoniec sme ešte neukončili sezónu súťažou v Malej Bytči, prilákala nás nočná súťaž v Podvysokej konaná dňa 22.09.2012. Od tejto súťaže nás neodradilo ani chladné počasie, ani piatkový Michalský jarmok v Bytči.

Pekným počasím a dobrou organizáciou nás privítali hasiči z Malej Bytče dňa 09.09.2012. Táto súťaž patrí k jedným z posledným v sezóne 2012. Zúčastnili sme sa jej aj my DHZ Bytča, so ženským aj mužským tímom.

Sobotný večer sme si rozhodli spestriť, ako inak ako nočnou hasičskou súťažou DHZ Horný Kelčov. Cestou na súťaž nám vypovedala službu naša Avia, štart na súťaži sa stal tým pádom otázny. Našťastie sme sa do Horného Kelčova dopravili osobnými autami.

135 rokov od založenia DHZ Veľká Bytča

135 rokov od založenia DHZ Veľká BytčaStiahni si brožúrku o histórii a súčasnosti hasičského dobrovoľníctva vo Veľkej Bytči vydanú z príležitosti 135. výročia vzniku dobrovoľného hasičského zboru.

Stiahni si...

Go to top